Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gorce. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Gorce. Pokaż wszystkie posty

niedziela, grudnia 12, 2010

WINTERCAMP 2010

Dopiero co niedawno myślałam wyrejestrować się z facebook-a, tak dzisiaj znalazłam na nim link zamieszczony przez e-gory.pl dotyczący szkolenia Alpinusa WINTERCAMP, i mało tego, już się nawet na to szkolenie zapisałam. Poniżej zamieszczam wideo do filmiku z imprezy w roku 2010. Mam nadzieję, że w rzeczywistości jest jeszcze lepiej, choć już filmik robi super wrażenie. Obiecuję sobie po tym wyjeździe fajną przygodę i trochę, a nawet jeszcze więcej nowej wiedzy. A może wybierze się ktoś ze mną?




Alpinus WINTERCAMP 2010 from e-gory.pl on Vimeo.